24 Mayıs 2013

25/05/2013 Dolunay sabah 07:25 haydi kızlar bitsin gitsin bitsin gitsin....

25 MAYIS (CUMARTESI) AY TUTULMASI VE BEREKETLI DOLUNAY:
25 Mayıs Cumartesi günü Türkiye saati ile sabah 07.26’da Ay tutulması ve akabinde dolunay gerçekleşiyor.Çok neşeli, bereketli ve pozitif bir Mayıs sonu bizi bekliyor...

Güzellikler gezegeni Venüs ve bolluk bereket gezegeni Jüpiter 25 Mayıs tarihinde kavuşumlu olacak. Bu iki cömert gezegeninin tam kavuşumu 28 Mayıs tarihinde gerçekleşecek; o... yüzden 28 Mayıs; gerçekten çok bereketli bir gün, tüm kapılar açık yaratmanız için.

Tutulmalar artık ihtiyacımız olmayan kişi, durum ve hislerden kurtulma, geçmişi bırakarak geleceğe yönelme enerjisi taşırlar. Dolunay da bırakmak istediklerimizi bırakmak, hayatımızdan çıkarmak istediklerimizi çıkarmak, negatif tüm düşüncelerimizi olumluya donüştürmek için harika bir fırsat. Yarın bu iki enerjiyi de kullanarak negatif kalıpları, toksik ilişkileri, istemediğimiz, bizi rahatsız eden herşeyi bırakmak için muhteşem bir fırsat.

Sabah 07.25’te (veya kaçıranlar bu saate niyet ederek başka bir saatte) güzel derin bir nefes alın ve tüm negatifliği, size acı, endişe veya korku veren, canınızı yakan, kalbinizi acıtan herşeyi, hayatınızdan tüm çıkarmak istediklerinizi, geçmişinizden gelen ve bırakmak istediğiniz tüm hatıraları, affedemediklerinizi, neyi geride bırakmak istiyorsunuz onları bir kağıda yazın...Ve Yüce Allah’tan meleklerden bunları bırakmak için ve ışığa dönüşmesi için yardım isteyin. Sevgili Başmelek Mikail'den (tüm endişe ve korkularınızı gidermek üzere), sevgili Başmelek Haniel’den (dolunay enerjisini en iyi şekilde kullanmak üzere), sevgili Başmelek Raziel’den (ilişkilerinizde tüm zamanlara doğru tüm karmanızın dengelenmesi için) ve Sevgili Başmelek Ariel’den (dünyevi isteklerimizin gerçekleşmesi, bu yaşamımızdan zevk almayı ve doğayla bağlantı kurmayı bize öğretmesi için) yardım isteyin. Sonra bu kağıdı yakın. Dolunay ışığı ile yıkanacak ve tüm bu yüklerden, tutunduğunuz tüm negatiflikten, olumsuz eski kalıplardan arınacaksınız. Bunu hakediyorsunuz. Ve öyle oldu! Işık olsun!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV