18 Aralık 2013

Unutmayın ki, kaynağı doğadan gelmeyen hiçbir ürün Aubrey Organik’te bulunmamaktadır......

 
Neden daha faydalı olan doğal şeyler varken, sentetik bir şeyler kullanalım? %100 doğal ürünleri ile AUBREY ORGANICS artık daha da yakınımızda
 
Aubrey Organics Türkiye

 

Misyonumuz; tamamen doğal, güvenilir, etkili kişisel bakım ve yaşam tarzı ürünlerini tüketiciye sunmaktır. Günümüz piyasasında çok sayıda üretilen sentetik ürünlere gerçek ve orijinal bir alternatif sunuyoruz. Paketleme, maliyet ya da içeriğindeki maddelerden ödün vermeksizin sadece yüksek kalitede yüzde yüz doğal ürünler ile ilgileniyoruz.Öğrenime ve şeffaflığa inanıyoruz. Bir müşteri ancak doğru ve tam bilgiler ile donatıldığı zaman bilgiye dayalı doğru satın alma kararını en iyi şekilde verebilir. Temel amacımızın bir parçası da elimizden geldiğince bu bilgiyi en iyi şekilde sağlamaktır.
 
Her bir ürün bizzat Aubrey’in kendisi tarafından üretilmektedir. Tüm ürünler doğayla uyum içinde olmak üzere yaratıcı bir şekilde tasarlanmaktadır. İşleyiş ve doğa arasındaki bu ince denge gerçekten bir sanat ve bir miktarda bilimdir.
Daha sonra ise malzemelerin kaynağı geliyor. Bizler, dünyanın her yerinden sadece en saf ve yüksek kalitedeki maddeleri kabul etmekteyiz. Her maddenin yüksek standartlarımıza uygun olup olmadığından emin olmak için saflık ve etkinlik alanlarında teste tabi tutmaktayız.


 

Ardından ürünlerimizi eski moda bir şekilde el ile karıştırırız (mutfakta yaptığınız gibi). Daha mükemmel bir kalite kontrol amacıyla her ürün 50 galon veya daha az miktarlarda el ile işlenmektedir.


 
Ve üretim aşamasında her zaman dikkatli kontrollerden geçmektedir.
Ürünlerimiz hiçbir zaman depo raflarında yer almamakta, size teslim edildiğinde tazeliğini korumaktadır.
 
 
 

1 yorum:

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV