28 Ocak 2014

28 şubat 2014 son gün ....Böylesi Görülmedi CİNEVİM den Çeyrek Altın Hediye

http://www.cinevim.com/' dan alışveriş yapan veya siteyi takip eden müşterilerimiz için kurduğumuz bir bilgi paylaşım sayfasıdır.
 
 
 
 
  
 
 Feradem Çift Kişilik Nevresim Takımı AYAZ PEMBE Taç Battaniye Tek Kişilik RİVA KIRMIZI Pierre Cardin Battaniye LINEART KIRMIZI Taç Disney Nevresim Takımı Mickey Slalom Altınbaşak Tek Kişilik Çok Amaçlı Set MELODY KAHVE Taç Ranforce Tek Kişilik Nevresim Takımı Dario Kirmizi Taç Battaniye Çift Kişilik PAULİN MOR Taç Battaniye Çift Kişilik KARİNA KIRMIZI Taç Battaniye Çift Kişilik Dahlia Lila Feradem Çift Kişilik Nevresim Takımı MİMOZA FUŞYA Altınbaşak Çift Kişilik Çok Amaçlı Set ENERGY KAHVE
 
www.cinevim.com, sahip olduğu SSL güvenlik sertifikası ile sizin için en güvenli alışveriş ortamını sağlar. cinevim, kişisel bilgilerinizi, kart numaranızı ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir. HAVALE /EFT ile ödeme yapılmaktadır.Kredi kartlarına 9 taksit imkanı bulunmaktadır.
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV