10 Ocak 2014

Havadan fotoğraf ve video çekimlerinde ciddi güvenilir ve tescilli bir firma olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız....

Fotokopter Hakkında..........
 
Havadan fotoğraf ve video çekimlerinde ciddi güvenilir ve tescilli bir firma olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız....
 
Fotokopter Havadan video ve Fotoğraf çekimi için alternatifi olmayan çok özel bir cihazdır.Son teknoloji ile tasarlanan yeni 8 pervaneli ve 6 pervaneli helikopterleriyle müşterilerine daha kaliteli ve profosyonel hizmetler sunmaktadır. Yeni kaliteli HD video ve fotoğraf ekipmanlarını kusursuz bir biçimde taşıyan bu cihazları sayesinde, hayalinizdeki her türlü açık ve kapalı alan çekimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek helikopter ile çok büyük bütçe ve bürokratik işlemlerle uğraşmak yerine, Fotokopter ile hem hızlı, hem bütçesi uygun bir şekilde HD video ve fotoğraf çektirebilirsiniz. Modifiye edilmiş ekipmanlarıyla FULL HD video ve 14mp SLR makinalarıyla size vibrasyonsuz ve son derece yumuşak bir uçuş sağlar. Çekim sonrası stabilizasyon işlemine gerek kalmadan görüntülerinizi kullanabilirsiniz. GPS sistemiyle sistemimiz güvenli bir şekilde istenilen bölgeye gidebilir ve çekimini yapabilir.
 
FOTOKOPTER, elektrikli ve sessiz bir sisteme sahip olmasından dolayı kapalı mekanlarda ve dar alanlarda çalışabilir. Sistemimiz 8 pervaneli ve 6 pervaneli olarak yedekli bir biçimde hizmetinizdeyiz. İzmir'de kurulmuş olan firmamız EGE ve Türkiye genelinde yapılacak çekimler için idealdir.Size vakit ve maliyetten çok büyük miktar kazandırır. Daha fazla bilgi almak için bize email atabilir veya telefon ile ulaşabilirsiniz.
 
 

Tel :........90 232 422 36 86 - ( 422 FOTO )
Bir Film,bir resim bin kelimeye bedeldir. Şirketler artık iletişim ve görüntülerini daha çekici kılmak için sıradışı fotoğraf ve videolara güveniyorlar.Fotokopter ile oluşturulan görüntüler, reklam ve film piyasasında yeni ve yenilikçi bir yaklaşımdır. Havadan çekim teknolojisi şimdiye kadar sadece tam ölçekli helikopterler veya model helikopterler ile sağlanmıştır. Büyük ve büyüleyici perspektifi oluşturmak için, kuşbakışı stabil görüntü sağlamak kolay olmamıştır. Biz çok farklı teknolojimiz ile üstünlük sağlıyor ve sizin hayalinizdeki perspektifi yakalamak için yenilikçi teknolojiler kullanıyoruz.

Esneklik - Fotokopter ile hemen hemen her yerde uçabiliriz. Tam ölçekli helikopterler, genellikle kentsel alanlarda 500ft altında, dar alanlarda uçmak için güvenli değildir ve izin verilmez. Buna karşılık, Fotokopter kolayca heryerden kalkarak dar bir cadde üzerinden manevra yapabilir. Biz, hayal gücünüz ile sınırlıyız.
Maliyet - Fotokopter, Hava Fotoğrafçılığı ve Havadan Video yakalamak için en düşük maliyet yoludur. Benzinli veya Nitrolu modellere göre bizim yöntemimiz çok daha ucuz ve çevre dostudur. Elektrik enerjisi ile çalışan sistemimiz , sadece bir pilot ve bir kamera operatörü gerektirir
- Tam ölçekli helikopterler sarsıcı sesler üretir. Bu güçlü sesler yüzünden kentsel yerlerde çekim izni almak neredeyse imkansızdır.
- Tam ölçekli helikopter veya model helikopterlerin kurulum süresi büyük zaman ister, Fotokopter sadece elektronik düzenle uçtuğu için hazırlık 5 ila 10 dakika sürer. Hızlı kurulumumuz sayesinde, zaman tasarrufu ve ödeme konularında daha düşük servis ücreti ödemiş olursunuz .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV