11 Nisan 2014

Bu siteye bayılacaksınız...https://bionluk.com/.......Bence bir göz atın.......

 
 
 
Bionluk 10 TL'den başlayan fiyatlarla ufak iş yaptırmak isteyen alıcılarla, alanında uzman satıcıları buluşturur. Sistemin nasıl çalıştığına göz atmak için Nasıl Çalışır? sayfaya göz atalım
 
 
 
 
Güvenli ödeme sistemi sayesinde alıcının ödediği ücret hemen satıcıya aktarılmaz. Satıcı, belirtiği süre içinde işi teslim etmek zorundadır. Alıcı teslim edilen işi beğenmezse düzeltme isteyebilir. Alıcının verdiği onay sonrasında para satıcının Bionluk hesabına aktarılır. Satıcı iş süresinde işi teslim edemezse para alıcıya geri aktarılır.
Bionluk'ta ayrıca satıcılar için bir çok araç mevcuttur. Bu araçları kullanarak satıcılar siparişlerini kolayca takip edebilirler. Hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek isteyen herkese üyelik açık ve ücretsizdir.
 
 
Ayrıca  Sizin için seçtiğim bir kaç link....
 
 
  
 

Gelir Ortaklığı


 
Bir web siteniz veya blogunuz mu var? Veya sosyal medyada bir sürü takipçiniz?
Bionluk Gelir Ortaklığı sistemi ile hem sizi takip eden insanlara farklı alternatifler sunabilir hem de bunu kullanarak para kazanabilirsiniz.
Yapmanız gereken çok basit.
Gelir Ortaklığı sayfasına giderek programı başlatmanız ve size özel linkleri paylaşmanız! Daha fazla bilgi için Gelir Ortaklığı yardım sayfasını da ziyaret ediniz.
 
 
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV