4 Ağustos 2015

Tekin Acar Cosmetics ' e çok teşekkürler....


 
Tekin Acar Cosmetics' in Facebook sayfasında düzenlemiş olduğu yarışmasından kazandığım ürünüm geldi.... Harika bir krem...Gerçekten çok ama çok teşekkür ederim....
 
LANCASTER SUN BEAUTY TAN DEEPENER - TINTED SPF15 200ML
Cilt Tipi

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

Orta koruma. Hafif renkli vücut jeli derin bir bronzluk elde etmenizi sağlarken cildi anında ışıltı verir.
Formül:
Yeni özel Infrared Teknolojisi, UVB & UVA filtrelerinin ötesine geçmiştir, cildin sıkılık ve elastikiyet kaybından sorumlu olan Infrared ışınlarından cildi korur.
Daha hızlı, derinlemesine ve kusursuz bronzluk için yeni güçlendirilmiş Bronzluğu Aktive Eden Kompleksi (TAC) içerir.
Cildi nemsizlikten, kuruluktan ve pullanmadan koruyan nemlendiriciler içerir.
Daha eksiksiz korunmuş cildiniz artık daha güzel görünür. Bronzluğunuz fark edilir, şekilde ışıltılı, eşsiz ve kalıcıdır.
Uyarı: Kıyafetler ve diğer tekstiller ile temas etmesinde kaçının - leke yapabilir.

Ürün Avantajları

Lancaster Tan Deepener - Tinted SPF15 Daha iyi koruma ile cilt güzelliğiniz saklanır. Vücut yoğun şekilde beslenir, altın renkli bronzluğa kavuşur ve esneklik kazanır. Cilt güzel görünür. Daha hızlı, derinlemesine & kusursuz bronzluk sağlar.

Ürün Kullanımı

Tüm vücuda güneşe çıkmadan önce uygulayın. Korumayı devam ettirmek için özellikle yüzdükten, terledikten, kurulandıktan ve uzun süreli güneşlendikten sonra uygulamayı tekrarlayın. Az miktarda kullanım koruma seviyesini azaltacaktır. Bebekleri ve küçük çocukları direkt güneşten koruyun. Suya dayanıklıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Serbest radikallere karşı koruma sağlar. Infrared (kızılötesi) ışınlarına karşı koruma sağlar.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV