13 Eylül 2015

CORESATIN den NUMUNEM GELDİ:))) Yaşasın....


Coresatin Bebekler, Çocuklar ve Yetişkinler İçin Yoğun Nemlendirici ve Bariyer Oluşturucu Cilt Losyonu

Coresatin Cildi Koruyucu ve Nemlendirici Bariyer Losyon, bileşiminde bulunan doğal yağlar cildin lipit yapıları ile aynı işlevi görerek cildin doğal bariyerini nemlendirici ve dengeleye sahip yüksek oranda cilt tarafından anında emilen su içinde yağ içeren nemlendirici ve cilt üzerinde koruyucu bariyer oluşturan emülsiyondur.
Cildinizi ve vücudunuzu yoğun bir şekilde nemlendirici özelliğe sahip, kuru ve pullanmış cildinizi yumuşatıcı ve etkili bir şekilde rahatlatıcıdır.

Cilt üzerindeki transepidermal su kaybını en aza indirerek cildinizi korur, besler ve nemli tutar.

Cilt özdeş lipitlerinin, besleyici yağların ve vitaminlerin eşsiz kombinasyonuyla oluşturulmuş Coresatin® Scalp Lotion formülü, saçlı derinin nem tutmasını sağlar ve doğal savunma mekanizmasının harekete geçmesine yardımcı olur.İçeriğindeki bisabolol, panthenol, allantoin ve aloe vera ekstraktı sayesinde, hassas saç derisinin yatıştırılmasını veihtiyacı olan nemi kazanmasını destekler.
Coresatin Barrier-P Cream ile yüzücülerimizi koruyoruz ! Ciltte oluşturduğu koruyucu bariyer sayesinde klorlu havuz suyuna karşı cilt sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV