16 Eylül 2015

COSMED DD Kremi bende sizler için denedim ...DD kremler diğerlerine göre daha fazla korumalıdır. 

Peki nedir bu DD dedikleri ? 


Double Defense yani Çift Koruma diyebiliriz. 
Yoğun nemlendirmenin yanında yaşlanma karşıtı ve cilt canlandırıcı özellikleri içinde barındırmaktadır. 

Güneş Bakım Ürünleri - Cosmed Güneş Koruyucu Yüz Kremi 75 ml SPF50

Güneşin yaydığı ortaya dalga boyuna sahip UVB ışınları ciltte yanıklar oluşturur ve DNA hasarına neden olur, uzun dalga boyuna sahip UVA ışını ise tüm yıl boyunca aynı şiddette dünyaya ulaşır, bulutlar ve camlardan etkilenmeden geçerek,  derinin  alt  katmanlarına  kadar nüfuz eder, kolajen ve elastin hasarına neden olarak foto - yaşlanmaya neden olur. UV ışınları ciltte istenmeyen lekelerin oluşumuna, cildin erken yaşlanmasına ve hatta cilt kanserlerine neden olabilmektedir. 
Cosmed Sun Essetial serisi, cildin UVA  ve UVB ışınlarından etkili bir şekilde korunmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Cosmed Sun Essetial SPF50 Güneş koruyucu yüz kremi, içeriğindeki UVA ve UVB’den koruyucu özelliğe sahip filtreler sayesinde, güneşin ve floresan gibi UV yayıcı etmenlerin zararlı etkisinden cildi etkin bir şekilde korurken, allantoin, alfa-bisabolol, d-panthenol ve üzüm çekirdeği yağı ile güneşin tahriş ettiği cilt yapısını sakinleştirir, nemlendirir ve yenilenmesine yardımcı olur.

Kullanım 
Özellikle güneş ışınlarının daha dik geldiği ve güneşe daha uzun süre maruz kalınan yaz aylarında, güneşe çıkmadan 30 dk önce cilde eşit miktarda dağıtılarak, hafif masajla uygulanması tavsiye edilir. Sabah cildin, cilt tipine uygun ürünlerle temizliğinin ardından cilde uygulanır. Ciltte beyaz kalıntı bırakmaz, makyaj altı bazı olarak kullanıma uygundur. Göz temasından kaçınılmalı temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

Cosmed Day To Day Krem Peeling 75 ml
Sağlıklı ve taze bir cilt için cildin ölü hücrelerden, makyaj ve çevre kirliliği gibi etkenlerin oluşturduğu kir ve siyah noktalardan arındırılması gerekmektedir. Cosmed Day To Day Krem Peeling cilt dokusunu yenileyerek cildin oksijen almasını sağlamak ve sağlıklı deriyi ortaya çıkartmak için geliştirilmiştir.
Cosmed Day To Day Krem Peeling içeriğindeki sıkılaştırıcı ve yumuşatıcı karakterdeki 200 Tiare çiçeği, ölü hücrelerden arındırıcı, nem ve canlılık kaynağı zengin ananas özü ve soyucu etkiye sahip güçlü antioksidan papatya özünün özel bileşimi bulunmaktadır. Bu özel içerikli ile tahriş edilmeden ölü hücrelerden arındırılan cildin oksijen alımı güçlenir ve cilt tazelenir. Cilt dokusunu yenileyerek gözeneklerin sıkılaşmasına, dengeli bir cilt tonu oluşumuna yardımcı olur ve cilde tekrardan yumuşaklık kazandırır.
Dermatolojik olarak test edilmiştir
Alkolsüzdür
Unisextir
Tüm cilt tipleri için uygundur

Uygulama:
Cosmed Day To Day Krem Peeling  su ile ıslatılan cilde, göz çevresi hariç olmak üzere, dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır, su ile durulanır
 
Cosmed Ultrasense - Anti Redness Repair Cream 40 Ml

Cilt Tipi
         Tüm cilt tipleri için uygundur.                                         
Ürün Özellikleri
Cilt bariyerinin güçlendirilmesine ve cildin uzun süreli nem ihtiyacının karşılanmasında, yenilenmesinde ve sakinleştirilmesinde önemli rol oynar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV