3 Kasım 2015

Ohhhh Mis gibi içim açıldı resmen.....

Ekoz Kozmetik
Bugün sizlere bir markanın askılı oda kokularından bahsetmek istiyorum.
Ekoz kozmetikten geçtiğimiz günlerde çok hoş bir paket aldım.
Kargo geldiğinde poşetten gelen kokuyu anlatamam size...misssss...misss...
Bu ürünü  sizlerle paylaşmak istiyorum:)
Evimizin özellikle banyosunda ve yatak odasında bulunan Askılı Koku Keseleri; Lavanta ve Marsilya sabunun muhteşem kokuları inanın insanın içini inanılmaz ferahlatıyor...


Aklınıza gelen her yere kancasından asabileceğiniz bu zarif koku keselerini dolap ve raflar haricinde harika bir araba kokusu olarak da kullanabilirsiniz.

Koku endüstrisinin önde gelen ülkesi İspanya’dan ithal Véronique marka pratik askılı koku keseleriyle ev ve ofis dolapları artık rahat bir nefes alacak.
ekoz kozmetik

Kokular, farklı kişilerde değişik algı ve davranışlara yol açabilir.
www.ekozkozmetik.com

ekoz kozmetik

Pratik ve zarif askısıyla ihtiyacınız olan her yerde kendine kolayca yer bulabilen,etkili ve ferah kokularını 1 ay boyunca muhafaza edebilen bu kaliteli koku keseleri; dolaplarda (kıyafet, ayakkabı, mutfak vb. dolapları) ve tuvaletlerde istenmeyen kokulara
çok uygun fiyata en pratik ve etkili çözümü sunuyor.
"Véronique" marka eşsiz butik kokularını ve 
farklı aroma lezzetlerini bizler için koku endüstrisinin önde gelen şehri Valensiya’da ürettiriyor... ISO 9001 belgesine sahip, Avrupa’nın en büyük koku üreticilerinden Jesús Gómez S.L. tesislerinde, doğal aromalarla üretilen ürünler; T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın mevzuatına birebir uygun olan bu güzel kokulardan, ben en çok marsilya sabunu kokusunu beğendim. Lavanta sabunu kokusu da çok güzel, ama bana sorarsanız marsilya sabunu bir harika.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV