5 Mayıs 2017

ANNENİZE DOĞAL GÜZELLİĞİ, 8 SERTİFİKALI TEK ORGANİK MAKYAJ MARKASI ZAO İLE HEDİYE EDİNAnneler Günü hediyenizi ZAO Organik ürünlerinden seçin, anneniz makyajda yeni deneyimler yaşasın. İçeriğinde petrokimya endüstrisine ait hiçbir madde bulunmayan ve organikliğini uluslararası 8 farklı sertifika ile kanıtlayan ZAO, organik tarımın doğal zenginliğini ürünlerine yansıtarak derinin onarımına yardımcı oluyor, cilde canlılık ve sağlık veriyor.

Annenize sevginizi, hediye edeceğiniz ZAO Organik makyaj ürünleri ile gösterin. İçeriğinde petrokimya endüstrisine ait hiçbir madde bulunmadığını 8 farklı uluslararası sertifikası ile belgeleyen Fransız markası ZAO, annenizin gece makyaj temizleme zahmetine son verirken, cildini besleyip ona gün boyunca süren güzellik sağlayacak. 
“Bambudan gelen güzellik ve doğallık” temasıyla Zen ve Tao felsefesi ile yola çıkan ZAO; gerek içeriği gerekse görünümü ve kolay kullanımı ile diğer kozmetik ürünlerinden farklı pek çok özelliğe sahip. Organik bambu kök sapı özü ve bambu yaprağı hidrosolü ile formüle edilen ZAO ürünleri, dünyanın önemli laboratuvarlarında yapılan testler sonucunda uluslararası kuruluşlardan almayı başardığı sertifikalarına iki yenisini daha ekleyerek organik ve doğal olduğunu kanıtlamış oldu. Daha önce Premium Organik sertifikası, Cosmetique Charte Cosmebio (BIO) sertifikası, ECOCERT sertifikası, Vegan sertifikası, Cruelty-Free International sertifikası, %100 Naturel sertifikası ve Rechargeable Refillable sertifikası olan ZAO en son, gluten alerjisi bulunan çölyak hastalarının rahatlıkla kullanımını kanıtlayan Gluten Free sertifikası ile ABD'li bağımsız bir kuruluş olan Campaign for Safe Cosmetics’ten güvenilirlik sertifikası aldı. ZAO, böylece organik olduğunu belgeleyen sertifikalarının sayısını 8’e çıkarmış oldu. 
Anneler Günü’nde hediye edeceğiniz Organik Bambu Kök Sapı özü ve organik bambu yaprağı hidrosolü ile formüle edilen ZAO ürünleriyle, annenizin kozmetik konusunda birden çok ilk yaşamasını sağlayabilirsiniz. 
ZAO’nun diğer makyaj ürünlerinden en önemli farkı, makyajla uyuma imkanı veriyor olması. Çünkü ZAO, organik makyaj ürünleri, derinin onarımına yardımcı olmak üzere organik silis ihtiva ediyor. Ve neredeyse tüm ZAO ürünlerinde mikronize gümüş tozu bulunuyor. Aynı zamanda ZAO organik makyaj ürünlerinin içeriğinde; Organik Keten Tohumu Yağı, Mikronize Bambu Kök Tozu, Organik Pirinç Tozu, Organik Mısır Nişastası, Skualen, Kırmızı Yosun Extresi, Organik Bambu Yaprağı Hidrosolü, Nar Özü, Mikronize Gümüş Tozu, Organik Kabak Çekirdeği Yağı, Gingko Biloba Yaprak ekstresi ve Organik Kakao Yağı bulunuyor. Bu içerikler sayesinde ZAO ürünleri, besleyici ve nemlendirici özelliğiyle kullanıcılarına makyajla uyuma şansı veriyor. 
ZAO organik ürünlerinde ilk bakışta göreceğiniz en önemli fark bambulu ambalajı… Bambunun hızla yenilenebilir doğal bir kaynak olması, içeriğinde Silis bulunduran yegane bitki olması, Karbon emme şampiyonu olarak bilinen ve içeriğinde bambu özlerinin bulunması ZAO’nun ambalajında da bambuyu seçmesinin en önemli nedenini oluşturuyor. 
Bambudan yapılmış ambalajıyla ilgi çeken ZAO’nun bir başka özelliği ise, doğaya aşık herkes için yaratılmış organik ve yeniden doldurulabilir (refil) makyaj markası olması. Türkiye’de kozmetik sektöründe henüz bir örneği bulunmayan bambu gövdesi ve yeniden doldurulabilirlik özelliği sayesinde, anneniz kullandığı ürün bittikten sonra yedeğiyle değiştirme şansına sahip olacak. Bu sayede, çevreye duyarlı kişiliğini kullandığı ürünlerle destekleyecek hem de ZAO ürünlerini daha ekonomik fiyatlara satın alma fırsatı yakalayacak.
Özellikle hassas, akneli veya atopik bir cilde sahip olan herkesin, gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir marka ZAO. Dünyanın birçok ülkesinde SPA merkezlerinde de kullanılan ve artık Türk kadınlarının da yeni ürünü olan ZAO organik makyaj ürünlerini DEMSAGROUP’a ait Brandroom mağazalarından ve www.zaoorganicshop.com adresinden inceleyip, satın alabilirsiniz. 
Pearly & Mat Lipstick : ( Sedefli & Mat Ruj ) : 89 TL
Pearly & Mat Eye Shadow : ( Sedefli & Mat Göz Farı ) : 89 TL
Compact Blush : ( Sıkıştırılmış & Yoğun Allık ) : 109 TL
Compact Powder : ( Sıkıştırılmış & Yoğun Allık ) : 109 TL


Türkiye distribütörlüğünü Elit Farma İlaç Dermokozmetik Ltd. Şirketi’nin yaptığı ZAO’nun ürün yelpazesi oldukça geniş. Organik Bambu Kök Sapı özü ve organik bambu yaprağı hidrosolü ile formüle edilmiş İpeksi Fondoten, Yoğunlaştırılmış Fondoten, Cilt Aydınlatıcı; organik nar yağı ile zenginleştirilmiş Lipstick çeşitleri, Parlatıcı Rujlar, Kapatıcı Stick, talk mineralleri içermeyen Allıklar, hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için çok uygun olan Eye Liner ve Yapılandırıcı Mascara; mat görünüm için organik pirinç tozu ile formüle edilmiş Eye Shadow, organik shea yağı ile zenginleştirilmiş Göz, Dudak ve Kaş Kalemi, organik kako yağı ile formüle edilmiş Lipgloss ve Lipbalm ve kullanımı kolay ve doğal ürünlerden üretilmiş çok sayıda fırça çeşidi bulunuyor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV