2 Haziran 2017

HUNCALIFE BIOTEN AT KESTANESI JELİ DENEYİMİM

Annem, Allah ömür versin 76 yaşında fakat 55 yaşından beri yanlış tedaviler ve bunların beraberinde getirdiği 10+ operasyondan sonra walker yardımı ile evin içinde yaşamını sürdürüyor... Dışarıya da tekerlekli sandalye ile çıkabiliyor. Buna da çok şükür...En azından hayatta...Yaşı itibarı ile dizlerinde sıvı azalması ve vücuttaki protezlerden dolayı korkunç ağrılara maruz kalıyor...Romataid Artrit, bir de gut ile karışınca vücutta kristalleşmelere yol açıyor. İnanır mısınız denemediğimiz çare, ilaç, krem vs kalmadı. en son bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Hunca Life ile tanıştım. Renkli kozmetik almak amaçlı üye olduğum siteden inanır mısınız neler alarak çıktım :)

Ama beni en çok mutlu eden üründe ;  BIOTEN AT KESTANESİ MASAJ JELİ   oldu.
 İçerisinde bulunana atkestanesi, sarmaşık, biberiye ekstreleri ile nane ve kafur yağı kan dolaşımının uyarılarak düzenlenmesine yardımcı olur. Ayrıca ödem ve yorgunluk hissini azaltıcı etkisi vardır. İçeriğinde bulunan buğday yağı ve atkestanesi ekstresi cildin yumuşaması, güçlenmesi ve sıkılaşmasına yardımcı olur.
Annem de çok sevindi...ee ne yapsın en azından ağrılarından bir nebze de olsa kurtulacaktı... sabah -akşam kullanmaya başladı bakalım..Şifa olsun..
 At kestanesi jeli nelere iyi geliyor?

  • Varis , huzursuz bacak sendromu, ağrı kesici (baş ağrıları, migren), sıkılaşma, öksürük kesici ve nefes açıcı, burun açıcı, romatizma, hemoroid, ayak ve bilek şişliğine iyi gelen antioksidan ve antiseptik bir ürün. Özellikle dekonjestif içeriği sayesinde ayak şişlinliği ve varise  iyi geldiği bilinmekte.

Diğer aldığım ürünleri de bir sonraki yazımda paylaşacağım
bu arada sizde bu ürünleri indirimli almak ya da bu ürünlerden ekstra kazanç sağlamak isterseniz yapmanız gereken bir an önce üye olmak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV