15 Ocak 2018

Artık 'Gülmekten korkmayın, dişlerinizi bol bol #epinafolsensitive ile fırçalayın'
Diş sağlığı ve ağız bakımı da cilt bakımı kadar önemli diyenlerdenseniz o halde sizleri resimde gördüğünüz ürünler ile tanıştırmak istiyorum. 

spc kozmetik ile ilgili görsel sonucu


SPC KOZMETİK tarafindan üretilen dişmacunu ve ağız çalkalama suyu  inanılmaz güzel üstelik fiyatları da çok uygun...kesinlikle tavsiye ediyorum. .. 

SPC KOZMETİK kimdir? Biraz bahsedelim

Firmamız 1980 yılında kimyasal hammadde ticareti amacı ile Ahmet ÇELEBİ tarafından Ahsan Kimya adı altında kurulmuştur. 1982 yılından itibaren kimyasal hammadde ticareti ile beraber Tüy Dökücü Toz ürün üretimine de başlamıştır. Emmak “Rusma Gül” Tüy Dökücü Toz, günümüzde Türkiye’de ki Eczanelerin büyük çoğunlu ile beraber Aktarlarda da satılmaktadır. Ürün satışını Türkiye distribütörü üzerinden gerçekleştiren Ahsan Kimya,  günümüzde de aynı koşullarda satışını gerçekleştirmektedir.
2005 yılında ortaklık yapısındaki değişimler sonrası ticari faaliyetlerine yeni ünvanı olan SPC Kozmetik ile devam etmektedir.
SPC Kozmetik kurulumu ile beraber, organizasyonunu İstanbul Seyrantepe’deki lokasyonuna taşıyarak, üretimine devam etmiştir. 2005 ile 2008 Yılları arasında yeni ürün geliştirme çalışmalarına devam eden firmamız, 2008 Yılında Lamine Tüp Dolum hattı yatırımı yaparak, ürünlerini Lamine Tüp içerisinde üretmeye başlamıştır.
2010 Yılına kadar Seyrantepe lokasyonunda üretimine devam eden SPC Kozmetik, ürün yelpazesini çeşitlendirerek müşterilerine farklı olanaklarda sunmuştur.
2010 Yılı Ocak Ayından itibaren İstanbul Beykoz yerleşkesindeki yeni üretim tesisine taşınan SPC Kozmetik, yeni yatırımlar yaparak üretim alanında kendini devamlı olarak yenilemektedir.
Günümüzde SPC Kozmetik, yıllık 8.000.000 adetlik Diş Macunu ve 1.000.000 adetlik Ağız Çalkalama Suyu Üretim kapasiteleri ile, kendi markası ve fason üretim olanakları ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız, diş Macununda 15 ml ile 250 ml arasında, Ağız Çalkalama Suyunda 50 ml ile 500 ml arasında değişen hacimlerde üretim yapabilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV