8 Şubat 2018

GÜLLE GÜZELLİK...

Biofresh Turkey


Gül kokusunu kim sevmez öyle değil mi? Bir de bu gülleri krem ve sabunlarda düşünün ne kadar güzel olur ... Olmuş da firmamız sağolsun düşünmüş ve üretmiş bizler kullanalım diye... Öyle de oldu hemen siteden üye olduk ve başladık alışverişimize ...
Şu an da ürünlerde kampanya var.. Kaçırmayın derim...ROSE OF BULGARIA

Kazanlık'ta yetişen ''Rose Damescena MILL'' gülünden elde edilen gül yağı taşıdığı saflığı, rahatlatıcı kokusu ve iyileştirici özellikleri ile süphesiz en değerli eterik yağ olma özelliğine sahiptir. Tek bir damlasını elde etmek için binlerce gül yaprağının işlenmesi gerekir. Elde ettiğimiz gül yağı bizim sıvı altınımızdır.

MULTİ AKTİF GÜNDÜZ BAKIM KREMİ
Gül esanslı multi aktif (çok işlevli) gündüz kremi. Natürel bitkisel kompleksleri ve %100 saf Bulgar gül yağı ile formüle edilmiştir. Cildi derinlemesine nemlendirerek elastikiyet kazandırmaya yardımcı olur. Erken cilt yaşlanmalarına karşı cildi korur ve ciltte oluşan ince çizgi, kırışıklık gibi problemleri de azaltmayı hedefler. (Antiaging) Cilt tonunu eşitler ve parlak bir görünüm kazandırır.
PARABEN İÇERMEZ
Nasıl Kullanılır

Temizlenmiş cilde, gündüzleri yeterli miktarda krem nazikçe masaj yapılarak uygulanır.

 ÇOCUKLAR İÇİN SABUN
%100 doğal gül suyu ile formüle edilmiş sabundur. Göz yakmayan içeriği ile çocuğunuzun cildini derinlemesine ve nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Cildi tahriş etmeden nemlendirerek temizler ve cilde yumuşak bir yapı kazandırır.

Birçok kategori çeşidinden beğendiğiniz gül içeren doğal kozmetik ürünlerimizi hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Doğum günü, Yıl dönümü, Sevgililer günü, Anneler günü, Babalar günü gibi tüm özel günlerde de doğal kozmetik ürünlerimizle, güllegüzellik.com ayrıcalığıyla sevdiklerinizi mutlu edip güzelliklerinize güzellik katabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV