9 Mart 2018

Rilastil'den akne tedavisine doğal çözüm!


Akne problemi olan ciltlerde, doğru ürün kullanımı ve cilt tipine uygun tedavi yöntemleri oldukça önemli. Natürel dermokozmetik markası Rilastil'in Akne Serisi, özel geliştirilmiş doğal içerikli formülü ile akne, sivilce ve siyah nokta gibi cilt problemlerini tedavi ediyor, doğal içeriğiyle güvenli bir kullanım sunuyor.
 Günümüzde en sık görülen cilt hastalıklarının başında akne geliyor. Genellikle ergenlik döneminde başlayan ve 30 yaşından sonra azalma eğilimi gösteren akne problemi,  çoğu zaman ‘nasılsa geçer’ düşüncesiyle ihmal edildiği için kolayca tedavi edilebilecekken, yüz bölgesinde kalıcı iz bırakmaya kadar ilerleyebiliyor. En zorlu cilt tiplerinin dahi ihtiyaçlarını tatmin edecek şekilde üretilen Rilastil Akne Serisi'nde bulunan 6 farklı ürünnatürel içeriğiyle akne tedavisinde yepyeni bir dönemi başlatıyor.


Rilastil Akne Serisi’nde vücuda zararlı hiçbir katkı maddesi yok
Rilastil Akne Serisi, içeriğinde paraben, mineral yağ, alerjen parfüm, hayvansal kaynaklı etken madde,  KORTİZON, SLS & SLES ve 5 ağır metallerden Krom, Nikel, Kobalt, Paladium ve Civa olmak üzere vücuda zararlı hiçbir madde bulundurmuyor. Akne problemi olan ciltler için hem doğal hem de tedavi edici bir kullanım sunan Rilastil Akne Serisi’nde 6 farklı ürün yer alıyor.
 
Önce temizlik...
Cilt problemlerinin en temel sebeplerinin başında cildin yeterince iyi temizlenmemiş olması geliyor. Özellikle akneli ve seboreik dermatitli bir cilde sahip olan kişilerin ciltlerini kir, yağ ve bakterilerden arındırıp, zarar vermeden temizlemeleri çok önemlidir. Rilastil Acnilaude C, cildinizi kir, yağ ve bakterilerden kolaylıkla temizliyor ve aynı zamanda yatıştırıcı özelliğiyle cildin nefes almasına yardımcı oluyor. Sabah akşam, göz çevresi hariç dairesel hareketlerle uygulanan Acnilaude C, temiz bir cilde sahip olmak için ilk adım.

Sonra nemlendirme...
Akne tedavilerinde önemli olan bir diğer uygulama ise doğru ve derinlemesine nemlendirilmiş bir cilt. Rilastil Acnilaude M, natürel yapısı sayesinde yağlanmayı kontrol altına alarak anti-bakteriyel özelliği ile cildi koruyor ve yağlanmanın sebep olduğu parlaklığı matlaştırıyor.
 
Özel formül
Rilastil Acnestil Cream; yağlı, sivilceli ve akneye yatkın ciltlerin tedavisinde spesifik olarak kullanılan su bazlı bir krem. Cildin üzerinde biriken ölü hücreleri eksfolye eden bu krem, sebum dengesini sağlarken diğer bir yandan da cildi sakinleştirerek daha mat ve daha kusursuz görünmesini sağlıyor. Hyaluronik asit, Pantenol ve Seramid ile zenginleştirilmiş Acnelist Cream, nemlendirme ve anti-mikrobiyel özellikleri ile de ciltteki bakterilerin çoğalmasını engelliyor.

Sivilce ve siyah nokta izleri kabusunuz olmasın!
Yağlı bir cilde sahip olan hemen herkesin sorunu siyah noktalardır. Mikro soyucu özelliğiyle cilt üzerinde sakinleştirici, onarıcı ve yapılandırıcı bir etki gösteren Rilastil Acnilaude K, aynı zamanda sivilce izlerinin ve siyah noktaların minimize edilmesine yardımcı oluyor.
Seboreik dermatit gözlemlenen hassas ciltlerde bile etkili bir krem
Rilastil Sebumlaude Ds, hassas ciltler için özel olarak üretilmiş, özellikle seboreik dermatit problemi gözlemlenen ciltlerde tedaviyi destekleyen yağsız yapıda olan hafif ve akışkan bir krem. Sebumlaude Ds, ciltteki iritasyonu yatıştırıp, kaşıntı ve kızarıklıkların sakinleşmesine yardımcı oluyor.

Rilastil Acnestil Mousse ile daha sakin bir cilt
Aktif akne problemlerinde, ciltte yaşanan gerginlik ve hassasiyet çok daha fazla hissedilir.  Rilastil Acnestil Mousse, akne problemi olan ciltlerin yatışması için çok özel bir kullanım sunuyor. Acnestil Mousse, yağ ve bakteriyi arındırma özelliğine sahip nazik bir köpük temizleyicidir. En önemli özelliği ise cildi sakinleştiren bir yapıya sahip olması  ve akneden kalan kahverengi görüntünün düzenli kullanımda minimize edilmesine yardımcı olmasıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV