13 Mart 2018

Temizlik İmandan, VİKİNG TEMİZLİK İzmir' den gelir....

Viking

Ekstra güçlü, temizlik performansı!
İzmir' li bir firma. Toprağımın firması. Viking Temizlik gururumuzsun.
Plant Power Technology ile güçlendirilen ekstra formülüyle Viking Premium serisi bir harika...Hem şişelenmesi, hem renkleri, hem kullanım yerleri gerçekten tebrikler.


                                 
                                Viking Premium Banyo Sprey – Dağ Nanesi
Lavabo, küvet, fayans, seramik, cam yüzeyler, akrilik camdan yapılmış duşakabinler ve armatürlerde güvenle kullanılır.  Kir ve kireç lekelerini zahmetsizce yok eder. İz ve tortu bırakmaz.
Viking Premium Banyo Sprey, Plant Power Technology® sayesinde geliştirilmiş toksik kimyasal içermeyen özel formüle sahiptir. Lavabo, küvet, fayans, seramik, cam yüzeyler, akrilik camdan yapılmış duşakabinler ve armatürlerde güvenle kullanılır.
Kir ve kireç lekelerini zahmetsizce yok eder. İz ve tortu bırakmaz. 
Viking Premium Mutfak Sprey – Turunç Bahçesi
Güçlü yağ çözme etkisiyle ocak, fırın, aspiratör, davlumbaz, fayans, tezgah, dolap, ızgara, tava ve diğer yağlı bulaşıklarda; ağır yağ ve kirlerin zahmetsizce temizlenmesini sağlar.
Viking Premium Mutfak Sprey, Plant Power Technology® sayesinde geliştirilmiş toksik kimyasal içermeyen özel formüle sahiptir. Güçlü yağ çözme etkisiyle ocak, fırın, aspiratör, davlumbaz, fayans, tezgah, dolap, ızgara, tava ve diğer yağlı bulaşıklarda; ağır yağ ve kirlerin zahmetsizce temizlenmesini sağlar.  


Viking Premium Çok Amaçlı Temizleyici – Yasemin & Vanilya
Banyo, mutfak, fayans, seramik, PVC, parkeler, dolaplar, pervazlar, masalar, ahşap yüzeylerde, tül, perde, işlemelerinizde, halı koltuk, döşemelerde, kumaş ve tekstillerde kullanıma uygundur. Mükemmel temizlik sağlar.
Viking Premium Çok Amaçlı Temizleyici, Plant Power Technology® sayesinde geliştirilmiş toksik kimyasal içermeyen özel formüle sahiptir. Banyo, mutfak, fayans, seramik, PVC, parkeler, dolaplar, pervazlar, masalar, ahşap yüzeylerde, tül, perde, işlemelerinizde, halı koltuk, döşemelerde, kumaş ve tekstillerde kullanıma uygundur. Mükemmel temizlik sağlar.
Viking Premium Sıvı Bulaşık Deterjanı – Fesleğen & Tatlı Limon
Yeni formüllü Viking Premium Bulaşık Deterjanı aktif temizleme gücü sayesinde bulaşıklarınızı leke bırakmadan temizler. Tüm inatçı ve kurumuş lekeleri, yağları söker, bulaşıklarınızı tertemiz yapar. Esansındaki malodor control içeriği sayesinde bulaşıklarda en kirli bulaşıklarda bile koku bırakmaz.
Viking Premium Bulaşık Deterjanı, Plant Power Technology® sayesinde geliştirilmiş toksik kimyasal içermeyen özel formüle sahiptir.  Yeni formüllü Viking Premium Bulaşık Deterjanı aktif temizleme gücü sayesinde bulaşıklarınızı leke bırakmadan temizler. Tüm inatçı ve kurumuş lekeleri, yağları söker, bulaşıklarınızı tertemiz yapar.


Viking Premium WC Temizleyici – Şeker Çamı
Tuvaletlerde, lavabo ve küvetlerde oluşmuş kir, kireç ve sarı pas lekelerini çözer. Cam ve fayanslardaki lekeleri kolayca temizler. Ağır koku oluşumunu engeller. Kıvamlı formülü ile uzun süreli hijyen sağlar.
Viking Premium WC Temizleyici, Plant Power Technology® sayesinde geliştirilmiş toksik kimyasal içermeyen özel formüle sahiptir.Tuvaletlerde, lavabo ve küvetlerde oluşmuş kir, kireç ve sarı pas lekelerini çözer. Cam ve fayanslardaki lekeleri kolayca temizler. Ağır koku oluşumunu engeller. Kıvamlı formülü ile uzun süreli hijyen sağlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV