7 Nisan 2018

Arı Zehri Ararken Yılan Zehri Bulan Firmanın Muhteşem ürünü ile tanıştırayım sizleri...


Varol-ağa Çiftliği

Evet sloganı doğru okudunuz... Ben bile yılandan bu kadar korkarken bu yazıyı yazıp tanıtımı yapıyorsam; ben dahil bütün kadınlardan hakikaten korkulur :)
Ben bu ürünü özellikle annem için seçtim... Deneyimleri ilerleyen günlerde paylaşacağım.

Firma yetkilisi Sn. Mehmet Fatih VURAL' dan o zaman aşağıdaki samimi açıklamaları okuyalım ve firmamız hakkında bilgi edinelim ne dersiniz?

Size kısaca bilgi vermek istiyoruz: Asıl mesleğimiz arıcılıktır, 2012 yılından beri arıcılık ile meşgulüz, Türkiye' de yapılan arıcılık kongrelerine katılıyorduk en son İstanbul'da Apimondia kongresinde Avrupanın Ulusal Arıcılık Enstitüleri Başkanları ile tanıştık ve davetlileri olarak Avrupaya gittik asıl arayışımız arı ürünleri çalışmalarıydı, Bal Parmak bile daha bu işlere girmeden kendi firmamızın 2016 yılında bal,polen,arı sütü,propolis karışımımız vardı, bu karışım dozlarının en faydalı oranları nedir diye araştırmaktaydık Macaristan ve Romanya'da ülkemizde hiç çalışması yapılmayan arı zehri ile karşılaştık. Avrupaya ayrıca gitme amacımız; Türkiye'de bizim arıcılarımız 5 yıl öncesine kadar kovandan propolisi söküp atarken Avrupada 45 yıldır bu araştırmalar devlet desteği ile yapılmaktaydı ve apiterapi alternatif tıp olarak kullanılıyordu.


Arı zehri ararken yılan zehrini bulduk, 7 tane yılan çiftliği gezdik hepsi elde ettikleri zehiri ilaç firmalarına verdiklerini söylediler sadece Romanyalı Faviammodytes firması hem tıp camiasına hem de kozmetik sektöründe değerlendirdiklerini söylediler, ilgimizi çekti ürünler 2013 yılından beri Avrupada satılmakta idi feedbacklerine baktık hep olumlu ve yasal işlemleri gerçekleştirerek ülkemize ithal ettik, T.C.Sağlık Bakanlığı ÜTS kayıtlarını tamamladık ve 2017 Ekim ayından beri Türkiyede birden kendimizi kozmetik sektöründe bulduk :) ürünlerde gerçek yılan zehri kullanılıyor, çok yakında Macaristan'dan ithal ettiğimiz arı zehri kremlerininde izinleri tamalanıp onları da satışa çıkaracağız.
Bu arada resimlerde gördüğünüz üzere; firmadan tarafıma iki adet Çocuk Boyama ve Etkinlik Kitabı geldi. Gerçekten çok güzel düşünülmüş bir ayrıntı. Sağlık ve çocuğa verilen değer ne mutlu böyle firmalara...Çok teşekkürler...


ürün satın almak için

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV