16 Mayıs 2018

Özel ihtiyaçlı ciltlerin tercihi, Alman DADO SENS DERMACOSMETICS markası artık Türkiye’de...DADO SENS DERMACOSMETICSdado sens dermocosmetics ile ilgili görsel sonucu


DADO SENS DERMACOSMETICS, , özel ihtiyaçlı ciltler için 30 yıllık deneyimi ile dermatologlar tarafından onaylanmış ve sertifikalı, Alman kökenli benzersiz cilt bakım ürünleri sunar. Yalnızca yüzeysel bir cilt bakımından daha fazlasına ihtiyacı olanlara yönelik ürünler üretmek üzere, tıbbi veriler ve doğal içerikleri kullanarak geliştirilmiştir. DADO SENS dogal kozmetik konusunda oncu Annemarie Lindner tarafindan giderek artan hassas cilt problemlerine bir cozum olarak DADO-cosmed laboratuvarlarinda dermatoglar esliginde doganin sundugu en iyi icerikler ile hassas ciltlerin dogal yapisini koruyup ben iyi sekilde beslemek uzere gelistirilmistir.

DADO SENS ürünlerini hem yetiskinler hem cocuklar icin uygundur, her yaş grubundan kişiler kullanabilir. Alerji sorunu yaşayanlar, kuru cilt yapısına sahip kişiler, kızarıklık veya akne sorunu yaşayanlar için DADO SENS, dermo-kozmetik alanındaki uzmanınızdır. Aynı zamanda hassas, problemli ciltler, akne, atopik dermatit, şeker hastalığı, sedef hastalığı(psoriasis), rosacea, lekeler veya akne sorunu olanlar için, günlük bakım için veya bir terapiye eşlik etmek için kullanılır.
Günümüzde cilt sorunları adeta günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Güneş ışığı, hava kirliliği ve tükettiğimiz gıdalar ve kullandığımız ürünlerdeki zararlı maddeler gibi çok sayıda dış etken her geçen günün daha fazla insanın hassas, alerjik, kuru veya lekeli cilt sorunu ile karşı karşıya kalmasında büyük rol oynamaktadır. Ne yazık ki birçok cilt bakım ürünün zarar verici bileşenleri de duyarlılık reaksiyonlarına veya cilt görünümünde bozulmaya sebep olur.Doğanın tıbbi gücüyle Dado Sens ürünleri cildin doğal fonksiyonlarını geliştiren ve cildin yenilenme ve iyileşme özelliklerini aktive eden etkili formülasyonu olması ile diğer dermokozmetiklerden farklıdır. DADO SENS ürünleri, ister günlük bakım için ya da kullanılan tedaviyi destekleme amaçlı olarak, hassas ve problemli ciltlerin yüksek beklentilerini doğanın sunduğu üstün nitelikli bileşenler ile karşılamayı hedefler. Ürünlerimiz cilt uygunluğu ve etkinliği bakımından dermatoloji klinikleri ve bağımsız enstitüler tarafından bilimsel olarak değerlendirilmiş, cilt doktorları tarafından onaylanmıştır. DADO SENS tıbben etkili yontemler ile doğanın sundugu en iyi malzemeleri kullanarak cildin ihtiyacini karsilamaktir. Çünkü güzel cilt, sağlıklı cilt demektir! Sağlıklı cilt ise doğru bakım ile butun ihtiyaçları karşılanmış cilttir!

DADO SENS ürünleri doğal bilesenler ile uretilmis olmasi , etkileri dermatoljik testler ile kanitlanmis olmasi ve cildin restoratif mekanizmalarına uyarıcı etki yapmasina yonelik etkili formulasyonu olmasi nedeni ile benzersiz bir cilt bakim serisidir. Cildinizde hissedeceğiniz ve görebileceğiniz etkinlikte sonuçlar sunar. Bütün aktif bileşenler ve formüller dermatolojik verilere dayanmaktadır. Ürünler cilt doktorları ile yakın işbirliği sonucu dermatolojik araştırmalarla geliştirilmiştir.
Kara Orman’dan Gelen Doğal Kalite
“Alman Malı” etiketi, yalnızca Kara Orman’da imal edilen ürünlerimizin üstün doğal kalitesini temsil eder. Sürdürülebilirlik ve eko-sosyal sorumluluğa inanıyoruz. Bütün ürünlerimiz doğaldır. Yüksek kalitedeki DADO SENS ürünlerinin temelini doğal bileşenler, bitki yağları ve doğal mumlar oluşturur. Mineral bakımından zengin termal su ve kendi kaynağımızdan Kara Orman (Black Forest) doğal kaynak suyu kullanırız.

En iyi bileşenler
Soğuk preslenmiş bitki yağları, uçucu yağlar, bitkisel özler, deniz içerikleri ve vitaminler gibi yalnızca en iyi ham bileşenleri kullanıyoruz. Organik olarak yetiştirilmiş bitkisel bileşenleri tercih ediyoruz.

Tıbbi bakım. Doğal etki.
DADO SENS; çok kuru, sivilceli ve sivilceden dolayı lekelenmiş veya alerjiye yatkın hassas ciltler için EXTRODERM, PURDERM ve PROBALANCE ürün serileri sunmaktadır.
EXTRODERM son derece kuru ve hassas ciltler için bakım serimizdir. Zararlı çevresel etkiler, agresif maddeler veya kalıtsal ve yaşla ilgili faktörler aşırı kuru, hassas cilde neden olmuştur. Cilt yarıkları, sağlanan nemi bağlayamaz ve kurur. Döküntü ve kaşıntı görülür.Ürünler aynı zamanda atopik dermatit veya sedef hastalığı tedavisine eşlik etmek için de kullanılabilir. ExtroDerm, hem küçük çocuklar hem de ileri yaşlarda cilt bakımını yapmak için uygundur.
PURDERM serisi, Sivilceli ciltler ve sivilceden dolayı lekelenmiş cilt için bakım sunar. Ürünler akne ve "geç akne" tedavisine eşlik etmek için de kullanılabilir. Sivilceli ciltler ve sivilceden dolayı lekelenmiş ciltler sadece ergenlik çağında değil, aynı zamanda yetişkinler tarafından "geç akne" olarak adlandırılan formda da ortaya çıkan bir sorundur. Siyah noktalar ve sivilceler yağlı ciltte, fakat aynı zamanda da kuru veya karma ciltte de oluşabilir. Bu seri aynı zamanda lekeli ve karma ciltler için de uygundur.

PROBALANCE, alerjiye eğilimli hassas cildi yatıştırmak için kullandığımız bakım serisidir. Ürünler perioral dermatit tedavisine günlük bakım olarak da kullanılabilir. Cilt, çeşitli çevresel etkilere karşı hassas tepki verir. Kozmetiklerteki kokular, renklendiriciler ve koruyucular gibi bileşenler, cildi tahriş edebilir. Allerjik hastalar veya perioral dermatiti olan insanlar özellikle hafif, tahriş edici olmayan bakıma ihtiyaç duyarlar. Alerjili ciltler için geliştirildi. Cilt uyumluluğu test edildi.
DADO SENS ayrıca günlük cilt sorunlarına yönelik çözümler için özel ürünler sunar; ECTOIN Yaşlanma Karşıtı Sıvı; doğal, patentli, devrim niteliğinde bir cilt bakımı RonaCare® Ectoin, cilt koruyuculuğu kanıtlanmış UVB ve UVA hasarını azaltan, kuruluğu karşı. Böcek ısırıkları, kaşıntı, hafif güneş yanığı ve hafif aşınmalar için TEEBAUM Çay Ağacı Merhemi. AVIOLA Canlandırıcı Bacak Jeli, örümcek damarlar ve genişlemiş kılcal damarlar için özel bakım olarak, yorgun ve ağırlaşmış bacaklara bakım yapar. SALVACARE Nasır Karşıtı Krem
sertleşmiş deri ve nasırları azaltır, ayak kokusu enfeksiyonlara ve ayak mantarına karşı koruyucudur. SALVACARE Yoğun Ayak Merhemi kuru ve sertleşmiş ve çatlamış ayak derisi için bakım yapar, ayak mantarı ve enfeksiyonlara karşı koruyucudur, diyabetliler için ayak bakım merhemi olarak da kullanılabilir.

Doğal kozmetik alanında öncüDADO SENS DERMACOSMETICS 30 yıldan uzun süre önce Almanya’da Annemarie Lindner tarafından “Yiyemediğim hiçbir şeyi cildime sürmüyorum!”anlayışını benimseyerek oluşturulmuştur. Annemarie Lindner, en başından beri doğal kozmetik faydalar sunan bitki özlerini araştırmıştır Börlind günümüzde halen bu ilkeye bağlı olup, tüketicilere yüksek değerli doğal kozmetikler sunar. Uzun yıllar süren araştırmalar ve dermatologlar ile yapılan işbirliği sonucunda, dermatolojik olarak cilt uyumluluğu onaylanan, hissedebileceğiniz ve görebileceğiniz etkinlikte sonuçlar sunan, tüm cilt tiplerinin özel cilt ihtiyaçlarına yönelik benzersiz bakım ürünleri hazırlanmıştır.

Kriterlerimiz en yüksek kalite standartları
Ürünlerimiz %100 sentetik koku, parfüm, renklendirici, koruyucu, paraben, mineral yağlar, petrol türevleri içermez (parafin ve PEG’ler gibi), silikon, SLS (sodyum loril sülfat) ve potansiyel olarak tehlikeli olabilecek başka bileşen veya tahriş edici maddeler ve hayvan özleri içermez. DADO SENS bitkisel içerikli bir dermakozmetiktir, %100 vejeteryandir. Genetik olarak değiştirilmiş hammaddeler, bilinen alerjenler ve tahriş edici maddeler icermez. Hiçbir üründe kortizon bulunmaz. Doğal kaynakları temel alır.
Ölü hayvanlardan işlenmemiş içerikler kullanmıyoruz. Hayvanlar üzerinde denemeyi reddediyoruz. Bizler sağlıklı yaşam tarzının anlaşılmasına ve kişilerin farkındalığının arttırmasına yardımcı olmak istiyoruz. Kullanıcılarımıza ürünlerimizin bileşenleri hakkında detaylı bilgiyi paylaşmayı ilke edindik.

* DADO SENS DERMACOSMETICS dermo-kozmetik bakım ürünleri tıbbi nitelikte ürünler olmayıp, cilt bozukluklarını tedavi etmek veya iyileştirmek amacıyla kullanılamaz. Bundan dolayı, bir doktorun reçetesi yerine geçemez veya bir doktora danışmak yerine kullanılmamalıdır.

Sertifikasyonlar
Urunlerimizin CSE ve Eco Control sertifikalarini ekledim. Bu konu ile ilgili detayi ekte bulabilirisiniz http://dadosens.com.tr/sertifikasyonlar-ve-oduller/ Urunlerimiz ile ilgili yapilan dermatolojik calismlar icin http://dadosens.com.tr/wp-content/uploads/2016/05/DD_DermatologischeDoku_engl_040811_final.pdf
DADO SENS DERMACOSMETICS
Tıbbi bakım. Doğal etki.
Özel ihtiyaçlı ciltler için benzersiz bakım serisi
Tıbbi verileri ve doğal içerikleri kullanarak geliştirilmiştir.

Twitter: twitter.com/dadosensturkiye
Instagram: DADO SENS Türkiye (@dadosensturkiye) Web: http://dadosen

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV