31 Temmuz 2018

Güçlü Saçlar İçin ; " @first_lima"

7/24 Bilgi ve Sipariş İçin Whatsap Hattı: 0546 293 87 59Tandemir Grup adı altında 2015 yılında Ankara’ da kurulan Tandemir Kozmetik, bünyesinde bulundurduğu birçok ulusal markayı ve kendi markası olan ‘’FİRTS LİMA PROFESSİONAL’’ ile ulusal alanda güzel başarılar elde etmiş ve etmektedir.💫Doğadan Gelen Mucize
💫Eşsiz Bitki Özlerinin Birleşimi
💫At Kuyruğu
💫Reıshı Mantarı
💫Polen Mucizesi
💫%100 Memnuniyet Garantisi
📞 05462938759

İçerisinde bulundurduğu ATKUYRUĞU OTU (HORSETAIL) sayesinde saç derisini besleyerek saç tellerinin güçlenmesine neden olur. Dolaşım sistemindeki pozitif etkileri sayesinde REISHI MANTARI saçlarınızın rengini korumaya yardımcı olur.


İçerisinde bulundurduğu ATKUYRUĞU OTU (HORSETAIL) sayesinde saç derisini besleyerek saç tellerinin güçlenmesine neden olur. Dolaşım sistemindeki pozitif etkileri sayesinde REISHI MANTARI saçlarınızın rengini korumaya yardımcı olur. REISHI MANTARI’ nın iltihap önleyici özellikleri, kan dolaşım hızını arttırır, ayrıca antioksidanlarla doludur. Bütün bu özellikleri birlikte çalışarak saç foliküllerini güçlendirir. Bu sayede saç uzama hızı gözle görünür şekilde artarGüçlü bir antioksidan olan, UV PROTECTİNG saçlarınızdaki çevresel zararları azaltmaya yardımcı olur. ZINC PYRITION çinkonun bir tür formülize edilmiş halidir, yoğun kepek tedavisinde en yaygın kullanılan maddedir. Cilt hastalıkları, Kas distrofisi, Kepek, Güneş yanıkları gibi bazı hastalaıkların tedavisinde kullanılan D-PANTHENOL saçınızı uzun süre nemli tutar, saçınızı zarar görmekten korur.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV