4 Temmuz 2018

Tatiliniz Kabusa Dönüşmesin

MOSKINTO Türkiye


MOSKINTO Akıllı Flaster Nedir?

MOSKINTO Akıllı Flaster; sivrisinek ve böcek ısırıklarından kaynaklanan kaşıntı ve kabarıklıkları kısa bir süre içerisinde gideren, ilaç içermeyen yenilikçi ve teknolojik  bir üründür.
MOSKINTO® Akıllı Flaster polyester ve poliüretandan üretilmiştir, ızgara şeklindedir ve cilt dostu bir akrilik yapıştırıcı ile kaplanmıştır.
Sivrisinek – böcek ısırığından sonra kaşıntı mı yaşıyorsunuz?
Sivrisinek sokması, sinek sokması, sivri ısırması, sivri sokması, arı sokması, böcek sokması, kaşıntı, sivrisinek, böcek, sinek, Moskinto, Akıllı Flaster, Kaşıntı bandıMOSKINTO Akıllı Flaster’i ısırığın olduğu bölgeye doğrudan yapıştırın. Akıllı Flaster kısa süre içerisinde kaşıntı hissini giderecektir. MOSKINTO Akıllı Flaster 4-7 gün boyunca ciltte kalabilir.
Kimyasal etki maddesi içermez

Çocuklar da dahil güvenle kullanılır.
Tatiliniz Kabusa Dönüşmesin

Evde, piknikte ya da tatilde…  Böcek ısırıkları hem yetişkinleri, hem çocukları etkiliyor. Kaşıntı ve kabarıklıklar tatilde veya günlük hayatınızda uğraşmak isteyeceğiniz son şeyler.
Yeni MOSKINTO Akıllı Flaster bu sorun için en ideal çözüm. Üstelik başka hiçbir şeye ihtiyacınız kalmayacak. Flasterler hiçbir ilaç ya da kimyasal içermezler; yani kaşıntı yalnızca flasterlerin fiziksel etkisi ile ortadan kalkar. Bu etki derinin üst katmanının hafifçe yükseltilmesiyle elde edilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV