23 Aralık 2018

2018 in son hediyelerinden birisi , Organique Türkiye....
geçen haftalarda İnstagram da yapılan bir çekilişe katıldım. Organique Türkiye' nin...
Bana da çıktı. Nasıl mutlu oldum çünkü bu ürünleri gerçekte çok merak ediyordum. 

 sonunda tanışma fırsatı buldum... Merak ettiğime değmiş gerçekten. ürünler güzel

 isterseniz siteye üye olup, online alışveriş de yapabilirsiniz. Otururken ayağınıza gelir ki ben öyle yapacağım çünkü şu anda %50 indirim var ürünlerde. Kaçırmayın derim...MELON RITUEL  PEELING ETKILI DUŞ JELI-250 ML
Her cilt tipi tarafından  güvenle kullanılabilecek, olgun bir kavunun enerjik ve çekici kokusuna sahip  yoğun kıvamlı bir duş jelidir. Cildinizin temizliğini hafif ve doğal temizleyiciler ile yaparken aynı zamanda içindeki naturel partiküller sayesinde granüllü bir peeling gibi cildinizin yüzeyini derinlemesine temizler. İçeriğindeki  kavun ekstratı  A,C ,B,PP vitaminleri, başta potasyum olmak çeşitli mineraller, şeker ve karoten yönünden zengindir. Bu etken maddeler cildi nemlendirici,elastikiyetini artırıcı ve sıkılaştırıcı özelliklere sahiptir. Daha etkili bir sonuç almak için hafta da 2 -3 kere kullanılması tavsiye edilir. Uygulama sonrası cildiniz daha parlak sıkılaşmış ve ipeksi bir görünüm alır. Melon ritual serisinin yüz maskesi ve vücut losyonu ile birlikte kullanıldığında serinin cildinizi sıkılaştırıcı etkisi, enerjik ve çekici kokusu tüm vücunuzu etkisi altına alır.
Aktif Bileşenler: Kalkerli kırmızı alg(Yosun), kavun ekstartı, bitkisel gliserin, laktik asit, fitik asit, E vitamini.
Uygulama:
Duş alırken bir miktar peeling etkili duş jelini elinize alın ve hafifçe masaj yaparak cildinize uygulayın. İstediğiniz köpüğü elde ettikten sonra ılık su ile temizleyin. Duş sonrası bakımınızı Melon Rituel serisinin vücut kremi ile tamamlamanız tavsiye edilir.
Organique Melon Ritual Face Mask... Nasıl güzel bir kavun kokusu ... Puding sanki... Organique Melon Ritual Yüz Maskesi - 100 ml ürün de şu an %50 indirim var. 
Her cilt tipi tarafından güvenle kullanılabilecek, olgun bir kavunun enerjik ve çekici kokusuna sahip kadifemsi yapıda bir yüz maskesidir. İçeriğindeki kavun ekstratı A,C ,B,PP vitaminleri, başta potasyum olmak çeşitli mineraller, şeker ve karoten yönünden zengindir. Bu etken maddeler cildi nemlendirici, elastikiyetini artırıcı ve sıkılaştırıcı özelliklere sahiptir. Daha etkili bir sonuç almak için hafta da 2 -3 kere kullanılması tavsiye edilir. Uygulama sonrası cildiniz daha parlak sıkılaşmış ve ipeksi bir görünüm alır. Melon ritual serisinin peeling etkili duş jeli ve vücut losyonu ile birlikte kullanıldığında serinin cildinizi sıkılaştırıcı etkisi, enerjik ve çekici kokusu tüm vücunuzu etkisi altına alır.

Aktif Bileşenler: Kavun ekstartı, bitkisel gliserin, üzüm çekirdeği yağı, fitik asit, E vitamini.

Uygulama:

Maskeyi temizlenmiş cildinize, gözlere temas etmeyecek şekilde uygulayın. 20 dakika cildinizde bekletin. Daha sonra toniklenmiş bir makyaj pamuğu yardımıyla maskeyi cildinizden temizleyin. İstenirse yüz ılık su ile yıkanarak ta temizlenebilir. Hafta da 2-3 kere uygulanması tavsiye edilir.

6 yorum:

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV