24 Nisan 2019

Yanan ve Yıpranan Saçlar için çözüm Liquid Keratin Bakım da...


liquidkeratinbakim'in profil resmi

Saç modeliniz  ile sizde benim gibi sık sık oynar mısınız? Ben tam uzatmaya karar veriyorum ki internette kısa saç modeli görmeyeyim. Eğer gece ise sabahlar olmuyor bana... Neyse ki saç uzatmaya yarayan güzel saç bakım ürünleri var. 
 Liquid Keratin çok yeni tanıştım . Ürünler geldi. Ve yavaş yavaş kullanmaya başlıyor olacağım. 


Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full

Firma ambalajlama konusunda da bayağı titiz. Bu da çok önemli bir faktör bence. Sunum önemli. 
Ürünlerde şu an indirim var. Eğer sizlerde saçlarınızda yanma, kırılma, elektriklenme vs sorun yaşıyorsanız sayfada çok farklı ürünler var.
Türkiye'nin ilk Patentli Yanan Saç Setidir. Renklendirme ve saç açma, düzleştirme, ombre, balyaj, röfle, gölge gibi işlemler sonrası saçlarımız yanabilir ve eski  sağlıklı yapısına dönmesi uzun zaman alabilir. Bu tür ciddi sorunlarda saçların kesilmeden kurtulmasını sağlar. Liquid Keratin Yanan Saç Bakım Seti sizlere Yanan Saçı Kurtarma garantisi veren ilk doğal patentli keratin üründür. 


Omuz boyu uzunluğunda ve orta derecede yanmış, yıpranmış saçları yanan saç bakım setiyardımıyla üç seanslı bir keratin yükleme yöntemiyle saçları kısa sürede toparlar. Daha uzun saçlarda veya daha çok hasarlı saçlarda takviye keratin yüklemesi gerekebilir. Bu durum tamamen saçın hasar derecesiyle ve uzunluk seviyesiyle doğru orantılıdır.


Not: Ürünümüzün kullanımı ve yanan saç ne kadar zamanda düzelir  hakkında  daha detaylı incelemek için bu sayfanın alt kısma bakınız.
Ãœcretsiz Kargo 24-Saatte Kargo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV