10 Mart 2020

Mineral makyaj da Dünya Devi....


janeiredale ile ilgili görsel sonucu

jane iredale'nin hikayesi

Jane Iredale; makyajın cilde zarar vermesini önleyip, fayda sağlar hale getirebilmek fikri ile yola çıkmıştır. 1994 yılında plastik cerrahlar ve dermatologlarla birlikte yaptığı çalışmaların neticesinde, kendisine ait ‘’ Renkli Cilt Bakım Ürünleri’’ diye adlandırılan, ürün yelpazesini oluşturmuştur.

Jane makyajın bir bayanın hayatında kendini iyi hissetmesi açısından önemli bir parçası olduğuna inanmış ve bunu onlar için kolaylaştırmak istemiş.

Ürün yelpazesi geniş. 
Sağlıklı bir cilt ve ışıltılı bir görünüm kim istemez ? Şahsen ben çok isterim… Tabii ki mümkün @janeiredaleturkiye .Mineral makyaj da Dünya Devi. Ünlülerin sağlıklı ciltlerinin sırrı. 

Jane Iredale organik makyaj ürünü cilde zarar vermeden mükemmel kapatıcılık sağlar ve aynı zamanda UVA/UVB ye karşı FDA ın onay verdiği titanyum dioksit ve çinko oksit formülüyle cildinizi korur.


İnanır mısınız ben bu markayı hep duyardım ama ilk defa kullanmak nasip olacak. Tekrar teşekkür ediyorum. Bu arada ürünlerin kokusu muhteşem fakat broşürü elime alıp okuduğumda gerçekten markaya hayran kaldım. Çünkü sağlıklı ürünler kullanmak çok ama çok önemli. Özellikle kanser hastaları ve hamilelerin de çok rahatça kullanabiliyor olması benim dikkatimi çeken unsurlardan bir tanesi idi. Dudak ürünlerinin Ağır Metal Testinden geçmesi de çok güzel. Ürünler gözenekleri tıkamadığı gibi cildin rahat nefes almasına da yardımcı oluyor. Benim gibi alerjik sorunu olan insanlar için de Klinik olarak dermatologlar tarafından test edilmiştir. En güzeli de hayvanlar üzerinde test edilmemeleri. Paraben içermemesi de artı. Ürünlerin içerisindeki yoğun pigmentler mükemmel bir kapatıcılığa sahip. Ve ve 40 dk suya dayanıklı …. E daha ne olsun öyle değil mi? .


Sizler de http://www.janeiredale.com.tr/ sitesinden ücretsiz üye olabilir ; indirimli ürünlerden yararlanabilirsiniz.4 yorum:

 1. Merak ettiğim bir marka fakat hiç denemedim :)

  YanıtlayınSil
 2. Hi dear, your blog is so beautiful. I really like it.
  Follow for follow? I already follow you. Btw I am the new one and I would appreciate it.

  https://salyaves.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
 3. Tesadüfen buldum sitenizi... Ben de en son bu konuda Gülin hanima danismistim... Gülin hanim ile ilgili bilgileri buradan alabilirsiniz: https://www.gulingokdeniz.com.tr/

  YanıtlayınSil

Yazım hakkında değerli yorumlarınız beni çok mutlu eder..
Teşekkür ederim.
Ranini

ARŞİV